N&D DÜŞÜK TAHILLI KEDİ MAMASI ÖZELLİKLERİ

N&D DÜŞÜK TAHILLI KEDİ MAMASI ÖZELLİKLERİ

N&D DÜŞÜK TAHILLI KEDİ MAMASI ÖZELLİKLERİ

07/03/2020

 GDO’lu hiç bir ürün içermiyor!

 Tamamen doğal maddeler ile korunuyor (biberiye özü, vitamin E ve C) yani bir diğer deyişle kimyasal koruyucu madde içermiyor!

 Tahılsız serisinde geçmiş yıllarda gördüğüm sepiolit denen madde bunların içerisinde yok!

 Et kaynağı kaliteli

 Sebze ve meyvelerden gelen doğal vitamin ve mineraller içeriyor

 Kedilerimizin bünyesini kuvvetlendirici çeşitli bitkisel destek maddeleri içeriyor.

 Tahıl içeriği de çok sade ve az; en bi kötü tahıllar olarak nitelenen mısır, mısır gluteni, buğday gluteni, kurutulmuş arpa küspesi, glisemik endeksi yükselten pirinç gibi tahıllar kesinlikle içermiyor.

 Eklem sağlığı için çok önemli destek maddeleri olan glucosamin ve chondiroitin içeriyor ki bu 10 yaşındaki Coco için ve cinsi gereği eklem rahatsızlıklarına müsait Misha için harika bir diğer haber!

 Tavuğun yanı sıra et kaynağının bir bölümü olarak balık çeşitleri de içeriyor yine kaliteli et kaynağı belli şekilde elbette ve bir diğer artı olarak balık yağı da içeriyor formülünde.

 Vitamin oranları cidden çok iyi yüksek seviyelerde birçok mamada 1500 mg civarında Taurin varken bu mamalarda 4000 mg civarında düşünün artık yani ????

 Kalp sağlığını destekleyen LCarnitine maddesi içeriyor ki bu da yine kediler için çok önemli ve tavsiye edilen bir destek maddesi keşke her mama taurin gibi az çok LCarnitine de içerse genel bir kural olarak!

 Organik beslenme ile alakadar olduğum için kıymetlerini çok iyi biliyorum ilgilenenler varsa onlar da bilirler bu mama ayrıca aloe vera ve yeşil çay içeriyor. Kedilerimizin sağlığı için önemli antioksidan maddeler bunlar…

Add Comment