Advance Puppy Sensitive Somonlu Yavru Köpek Maması 12 Kg

Advance Puppy Sensitive Somonlu Yavru Köpek Maması 12 Kg

Brand:Advance
Product Code:APKM001
Availability:
  • 569.00TL

Advance Puppy Maxi Yavru Köpek Maması - 12 Kg

Salmon & Rice (Somon Balığı ve Pirinç)

Protein intoleransı olan yavru köpekler (2-12 ay) ve hamile veya emziren köpekler için tam mamadır. Et proteini içermez. Yalnızca balık ve sebze proteinleri içermektedir.

Aloe vera jeli alerjenlerin ciltten ve bağırsak duvarından geçişini azaltır.

Prebiyotikler: Fermantasyon sonrasında bağırsak florasını güçlendiren ve patojenleri sınırlandıran doğal lifler içerir.

Özellikler ve Yararları

Aloe Vera Jeli

Bağırsak iç duvarının bütünlüğünün korunmasını sağlar.

Vitamin ve Fruktooligosakkaritler

Antioksidan ve yararlı bağırsak florası üzerinde yoğunlaştırıcı etkisi olan bu bileşenler bağışıklık sisteminin tepki verme gücüne katkıda bulunur.

Ideal Büyüme

Protein, yağlar, vitaminler, ve mineraller gibi enerji sağlayan ve besin değeri açısından yüksek besin içerikleri ile yavru köpeğin ideal bir şekilde büyümesi ve gelişmesi sağlanır.

Aktif İmünoglobinler

Doğal proteinler ile sindirim sistemi sağlığı korunur.

Protein Ana Kaynağı Olarak Balık

Sindirim sistemi hassas olan köpeklerde sindirimin güçlendirilmesi ve bağırsak sağlığının en iyi seviyede kalmasına yardımcı olur.

Belirli Kaynaklara Bağlı Proteinler

Somon proteinleri açısından zengin yapısı ile alerjik reaksiyonları ve besin intoleransı durumlarının azalması sağlanır.

 

İçindekiler : 

Somon balığı eti (%18), pirinç (%14), mısır glüteni özü, buğday, kurutulmuş somon balığı proteinleri, mısır, buğday unu, E vitaminiyle stabilize edilmiş hayvansal yağ, hidrolize edilmiş hayvansal proteinler, hidrolize kolajen, patates proteini, şeker pancarı,bitkisel lifler, potasyum klorür, fruktooligosakaridler 0.43%, balık yağı, kalsiyum karbonat, tuz , aloe vera (0.005%).

Beslenme Katkıları:

 

Vitamin A 27000 IU/kg, Vitamin D3 1800 IU/kg, Vitamin E 670 mg/kg, Vitamin C (Ascorbil monofosfat kalsiyum sodyum tuzu) 500 mg/kg, Taurin 1200 mg/kg, Demir Sülfat Monohidrat 260 mg/kg (Fe:85 mg/kg), Potasyum İyodür 1.9 mg/kg (I:1.4 mg/kg), Bakır sülfat pentahidrat 34 mg/kg (Cu: 8.8 mg/kg), Manganez sülfat monohidrat 124 mg/kg (Mn: 40 mg/kg), Çinko sülfat monohidrat 600 mg/kg (Zn: 250 mg/kg), Sodyum selenit 0.24 mg/kg (Se: 0.11 mg/kg)

 

Ortalama Besin Analizi : 

Protein %28,5, Yağ %20,0, Ham Lif %2,0, İnorganik Madde %6.7, Kalsiyum %1.2, Fosfor %1.0, Nem %9.0

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good